Чому саме SeoHammer™ Україна?

Використовуючи цей інноваційний продукт, ви можете,
не вдаючись до послуг фахівців SEO ринку,
самостійно просунути власний сайт в ТОП-10 популярної пошукової системи Google і не тільки.

Як шукають якісні донори оптимізатори

Що таке якісний донор на думку стандартного seo-фахівця? Це домен, який має деякі позитивні загальнодоступні характеристики (кількість зовнішніх посилань на сторінці, кількість контенту, наявність в DMOZ і т.д.)...

детальніше

А чому сайт не в ТОПі?

Відповідь очевидна - традиційний метод визначення "якісних" донорів безнадійно застарів. У чому ж причина і що робити? Аналітики SeoHammer спробували знайти (і знайшли) відповіді на дані запитання...

детальніше

А так буває?

Так буває. Аналіз посилань, куплених в інших системах просування, а також наданий продукт тестуючими seo-компаніями і незалежними оптимізаторами, показав наступне: загальний відсоток щодо якісних посилань...

детальніше

Розрахувати бюджет просування онлайн всього за 5 кроків:

  1. Введіть адресу сайту (наприклад: ВашСайт.ua)
  2. Виберіть регіон просування (наприклад: Google Україна)
  3. Вкажіть тип розміщення (Посилання або вічне посилання)
  4. Введіть запити (наприклад: seo просування сайту)
  5. Натисніть кнопку Додати і отримаєте Бюджет просування
Або подивіться відео розташоване праворуч.
Швидкий старт

Як правильно купити посилання на сайт

або технології успіху при виборі посилань

Якщо ви є власником бізнесу, тоді в сучасних умовах сайт буде відображати обличчя останнього. Проте, для того, щоб про ваш web-сайт дізналися потенційні покупці, вам необхідно звернути увагу на послугу seo просування сайту, яка надає можливість сайту зайняти стійкі топові позиції в пошуковій видачі по вказаним цільовим запитам. Просування сайту в пошуковій системі Google – являється єдиним способом, для власника українського бізнесу, привернути увагу користувачів до своєї «справи». Збільшивши кількість відвідувань на сайт у вас з’явиться більша ймовірність отримання замовлень, випередити конкурентів та завдяки цьому втримати стратегічну перевагу.

Пошукове просування сайту, у своїй складовій, містить такі етапи: внутрішню оптимізацію (в основному стосується технічних робіт на самому web-ресурсі) та зовнішню оптимізацію (збільшення кількості якісних вхідних посилань з трастових ресурсів).

Основне питання, яким задаються рядові оптимізатори - «А як правильно купувати посилання на сайт?». Основна частина комплексних заходів, при розкрутці сайту, які спрямовані на підвищення видимості сайту у пошуковій системі полягає саме в пошуку якісних посилань. Завдяки проведеним аналітичним дослідженням, SeoHammer Україна вашій увазі пропонує звіт по тому, що таке якісний донор.

Якісним донором, на думку стандартного seo-фахівця, має бути домен, якому властиві деякі позитивні загальнодоступні характеристики (к-сть зовнішніх посилань на сторінці, к-сть контенту, наявність в DMOZ і т.д.) Усі ці можливості відмінно реалізуються за допомогою будь-якої з бірж посилань. Seo-фахівці вищого рівня використовують складніші методи відбору - фільтрацію по url, стоп-словам на сторінці, а також аналіз даних зовнішніх сервісів, які втілюють недоступний біржам посилань функціонал (наприклад solomono, majesticseo, ahrefs, mozrank, alexa тощо). Для більш якісного відбору використовується фільтрація по трафіку (liveinternet, topmail і ін), і навіть, за деяких умов, оцінка донора по SMM-факторах (к-сть вхідних лайків, коментарів, наявність на сайті соціальних плагінів і ін). Все це, на думку seo-спеціаліста, підвищує якість донорів, на яких розміщуються посилання. Але при цьому набагато зменшується доступна база донорів.

Ось вибірка з двох досить відомих бірж посилань з наступними характеристиками. На основі цього проведемо "просунуту сеошную" фільтрацію:
На цьому етапі ми маємо 36 тисяч доменів. З них були обрані довільні сторінки, на які накладено ряд фільтрів:

Після цього ми отримали 4.5 тис.доменів. Чудово! Дані для аналізу готові. Наступним етапом, на прикладі закупівель в SeoHammer Україна буде продемонстровано алгоритм відсіву сторінок.

Розкрутка сайту: відбір сторінок для купівлі якісних посилань

Алгоритм купівлі посилань в SeoHammer Україна використовує наступні фактори. Виділеним текстом буде показано відсоток відхилення посилань при купівлі по відповідному фактору.

Як наслідок, за статистикою закупівель відхиляється приблизно 93,4% сторінок донорів. По трафіку і SMM фільтрувати вже не стали.

Наявні способи фільтрації, хоча і є загальнодоступними, але використовуються малою кількістю seo-спеціалістів. А що купляють наявні автосистеми - ви знаєте =) Залишається тільки одне питання: А чому сайт не в топі?

На дане запитання відповідь одна – звичайний метод для визначення хороших/якісних донорів безнадійно застарів. Чому так сталось і що при цьому робити? Служба аналітики SeoHammer Україна знайшла та надає відповіді на дані запитання.

Давайте повернемося до самого початку. Коли не брати до уваги внутрішні поведінкові несуттєві фактори, тоді посилання з сайту-донора впливає на сайт-акцептор двома способами:

Про перший спосіб, все ж таки, найкраще почитати ось цей переклад - http://digits.ru/articles/promotion/pagerank.html, другий спосіб – це можливість відшукати акцептор по самому тексту посилання навіть у випадку, якщо його немає на сторінці.

Однією з головних проблем на сьогоднішній час, є проблема визначення того, чи передає сайт-донор частинку своєї ваги сайту-акцептору. Ви запитаєте: Чому? Відповідь буде наступною: Коли ви формуєте список з певної кількості сайтів-донорів, котрі не будуть відповідати вказаній умові, то розкрутити сайт не вийде взагалі. Про дане правило мало хто знає, а ті хто знають – не говорять.

Тож яким чином можна відслідкувати цей факт? Наразі існує два способи:

Даний метод являється застарілим із-за вартості та труднощами з реалізації, так як необхідно дочекатись, коли посилання проіндексується пошуковою системою.

Враховуючи усі труднощі, нашими спеціалістами була розроблена нова технологія - наше ноу-хау, яка дозволяє з 96% точністю встановлювати факт передачі статичної ваги доменом без тестових простановок.

Як думаєте: цього буде достатньо? Ні, звичайно! Є інша проблема – це монетизація донорів, яка швидко змінюється в часі. Як ви думаєте, що буде, коли власник сайту (веб-майстер) добавить сайт в одну із бірж посилань, встановить низькі ціни, надасть багато місць під розміщення посилань на сторінках та не буде модерувати вхідні заявки? Відповідь очевидна: швидке потрапляння під фільтр домену. Ось чому ми (SeoHammer Україна) постійно слідкуємо за швидкістю монетизації ресурсу і в разі перевищення певного відносного порогу - сайт більше не буде приймати участь в закупівлі посилань.

Ще одна проблема - так звана "мадридська доповідь" від Яндекса. Тобто посилання на одній сторінці повинні бути приблизно однієї тематики. Якимось чином це вирішується закупівлею посилань з сторінок, які не мають зовнішніх текстових посилань, але з часом вони можуть з'явитися. SeoHammer Україна також відстежує дані факти.

Згадаємо тепер подію яка сталась раніше: пошукова система Google запустила новий пошуковий алгоритм Google Penguin, під який потрапило досить велика кількість сайтів. Провівши ряд досліджень, seo-фахівці дійшли висновку, що при використанні деяких західних сервісів (для прикладу, majestic seo) для фільтрації, при просуванні сайтів, це надає велику ймовірність не потрапити під даний фільтр, при умові нормального набору текстів посилань.

Звичайно ми не в змозі залишити осторонь улюблену seo-спеціалістами фільтрацію по контенту, url та ряду інших характеристик (див. Початок статті)

І так.. що у нас є на даному етапі?

У чому полягає зміст даної оцінка? Сайти-донори, які не передають статичну вагу сайту-акцептору, мають оцінку 0 або близьку до нуля – це показник основної фільтрація. Після цього вже оцінюються всі залишкові фактори, включаючи приблизну оцінку переданої статичної ваги і працездатності вже проставленого і проіндексованого посилання для акцептора.

Також для зручності введені ще дві додаткові оцінки:

Надіємося, що дані оцінки допоможуть фахівцям отримувати ще якісніші показники при просуванні сайтів. А чим ще можна потішити seo-фахівця, крім усього вищенаведеного? Те, що ціна посилання і оцінка на наших вибірках не корелюють. Тобто цілком можна закуповувати дешеві і добре працюючі посилання. Замість того щоб купувати дорогі і непрацюючі. Отже, завдяки всьому перечисленому вище, seo просування сайту в Україні стає доступним кожному!

Так буває. Аналіз посилань, куплених в інших системах просування, а також наданий продукт тестуючими seo-компаніями і незалежними оптимізаторами, показав наступне: загальний відсоток щодо якісних посилань (з оцінкою більше 5) становить лише 18%.

Ви самі можете перевірити свої посилання в SeoHammer за допомогою нашого інструменту.

Купівля посилань, реалізована в SeoHammer, дозволила довести середній відсоток якісних посилань до 6. Але немає межі досконалості: кожен день SeoHammer аналізує порядку 50тис.сторінок і не допускає понад 91% посилань у закупівлі, тим самим підвищуючи якість посилань і виконуючи гігантську рутинну роботу за оптимізатора за вельми скромну комісію 10%.

На сьогоднішній день SeoHammer продовжує забивати сайти в ТОП.

3883

користувачів

8103

проектів

69.96%

забили в топ

Новини

Для перегляду усіх новин сервісу перейдіть в архів.

Шановні користувачі!

З 1 жовтня SeoHammer Україна переходить на безпечний спосіб, в умовах карантину, підписання договорів та актів за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).
Така можливість дозволить заключити договора з нашим сервісом за лічені хвилини і не надсилати документи поштовим відправленням, що досить затратно у часі.

Ми рекомендуємо і будемо користуватися для цього досить зручним сервісом paperless.

Бажаємо Вам міцного здоров'я,
Команда SeoHammer Україна!
Шановні користувачі!

З 1 серпня SeoHammer Україна відкриває бета версію розміщень відгуків в соціальних мережах. Буде підключена можливість розміщень ваших рекламних публікацій чи відгуків в Facebook, YouTube та Instagram.

З 1 до 31 серпня ми надаємо значну знижку (до 35%) на створення онлайн бізнесу під ключ. Докладніше на shop.seohammer.ua.

З 1 серпня SeoHammer Україна переходить на звичайний алгоритм обчислення статусів користувачів. Всі переваги вище вказаних статусів можна знайти тут.

Бажаємо Вам міцного здоров'я,
Команда SeoHammer Україна!
Шановні користувачі!

У зв'язку з всесвітньою боротьбою з пандемією COVID-19 та карантином сервіс SeoHammer Україна, з 07 квітня 2020 року і до завершення карантину встановить всім користувачам "Золотий статус".
Така можливість дасть всім охочим продовжити користування нашими послугами за найнижчими цінами та просувати свої проекти і надалі, не зважаючи на тимчасові заходи протидії коронавірусу.

Бажаємо Вам міцного здоров'я,
Команда SeoHammer Україна!
Шановні користувачі!

Нещодавно ми анонсували нові види розміщень. Сьогодні, як і обіцяли, ми відкриваємо доступ до публікації.

Публікація - це відмінний спосіб додати вашому проекту якісних маркетингових, краудінгових і інших матеріалів.
Що краще - дати завдання копірайтер або журналісту на написання 100 статей або опитати на вулиці 100 випадкових перехожих і дізнатися їхню думку? Ми здійснюємо революцію в інтернет-маркетингу і пропонуємо вам скористатися новим видом розміщень - Публікації.

Публікації позбавляють від рутини, пов'язаної з написанням контенту, дають можливість створювати численний контент серед величезного числа вебмайстрів. Від вас - коротке завдання і ви отримуєте десятки, сотні, тисячі різних думок і різноманіття контенту.

Спробуйте публікації , вони вам неодмінно сподобаються.

Бажаємо Вам нових досягнень у просуванні,
Команда SeoHammer Україна!
Шановні користувачі!

Ми щиро дякуємо Вам за співпрацю з нами в цьому році!
Надіємось, що наші старання та підтримка допомогли Вам досягти бажаних топ-ів і зміцнити позиції цільових сторінок.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що на Новий рік 2020 і Різдво Христове банки України будуть працювати згідно з календарем вихідних, затвердженим Кабміном.
Зокрема, вихідні в банках будуть тривати з 29 грудня по 1 січня включно (28 грудня - цей день буде у банків скорочений до 13:00).

Будь ласка прийміть до увагу дану інформацію, для недопущення обнулення Вашого балансу в системі.

З повагою та щирою вірою в краще майбутнє,
Команда SeoHammer Україна.
Шановні користувачі!

Уже другий рік поспіль традиційно на противагу "шаленим знижкам" під назвою "чорна п'ятниця" ми підтримуємо гарне свято 19 грудня з подарунками від Святого Миколая.

Тому керівництво сервісу прийняло рішення про подарунки нашим користувачам без будь-яких виключень та обмежень у вигляді бонусу у 7% при поповненні балансу з 16 по 19 грудня включно.

Стараймося підтримувати і зберігати наші традиції і свята, а не гарно розпіарені і не завжди зрозумілі чужі.

З найкращими побажаннями,
Команда SeoHammer Україна!