+38 (096) 333-07-77+38 (096) 333-07-77

Вхід Реєстрація

Запам'ятати мене
Головна › Тур

Тур по системі SeoHammer

SeoHammer - рекламний агрегатор другого покоління, що надає унікальні можливості по аналізу якості кожного посилання і виявлення проблемних посилань, що роблять негативний вплив на просування (і, як наслідок, перевитрати бюджету у кінцевих користувачів).

Відгуки

Постійна адреса сторінки українською мовою: https://www.seohammer.ua/ua/tour/?publications
Постійна адреса сторінки російською мовою: https://www.seohammer.ua/ru/tour/?publications

Напевно, кожен другий оптимізатор стикався з проблемою написання текстів, створення контенту, а також використовував різноманітні сервіси розміщення крауд-посилань. SeoHammer завжди на сторожі ваших інтересів і ми вирішили допомогти в рішенні відразу безлічі проблем.

Що краще: написати 100 унікальних текстів копірайтеру або журналістові, або опитати на вулиці 100 випадкових людей, що вони думають. Напевно, другий варіант цікавіше - він дозволяє зібрати 100 різноманітних думок і унікальних відгуків про ваш сайт / продукт / послугу (причому бажано в позитивному ключі).

Відгуки - це новий унікальний сервіс покупки унікального контенту на різноманітних сайтах в Інтернеті. Переваги публікацій:

 1. Розмаїття думок. 100 вебмайстрів, ніяк не пов'язаних один з одним, напишуть кожен по різному
 2. Ніякої рутини. Вам НЕ потрібно писати контент. Від вас - коротке завдання з описом, що потрібно прочитати користувачеві і про що дати свій висновок.
 3. Різноманітність форматів. Відгук може бути коротким (згадка/думка/відгук) або розширеним (в форматі статті/прес-релізу), ви самі вибираєте тип відгуку і оголошуєте ціну, але вебмастер може також знизити ціну і надати знижку (і це зазвичай так і буває), в цьому випадку ціною відгуку буде оголошена вебмастером ціна.
 4. Контроль. Вам потрібно лише модерувати заявки і вибрати ті, які вам подобаються, без вашого вердикту щодо вибору майданчика відгук не пройде.
 5. Безпека. Кошти веб-майстер отримує не відразу, а тільки коли відгук буде розміщений і перевірений на сайті 3 місяці.
 6. Сила SeoHammer. Також, як у посилань, віднук оцінюється пакетами оцінки, щоб бачити якість посилань в виконаних відгуків.

Процес розміщення відгуків виглядає наступним чином:

 1. У кожному запиті у вкладці Відгуки ви створюєте короткий завдання з описом того, що потрібно зробити (що прочитати вебмайстру і про що дати свій висновок), чим точніше завдання, тим більш цікавий відгук ви отримаєте, але навіть для коротких завдань у веб-майстра буде простір для діяльності.
 2. Вказати параметри відгуків (про це нижче на екрані з прикладом), мінімальна ціна відгуку - $0.5, прес-релізу - $10;
 3. Після створення завдання вам будуть приходити заявки на розміщення. Ви можете приймати/відхиляти заявки;
 4. Після підтвердження заявки кошти за відгук списуються з балансу і починається процес розміщення. В інтерфейсі ви зможете бачити всі етапи роботи з відгуками, який в якій стадії знаходиться;
 5. Якщо на балансі коштів на розміщення немає, ваші завдання знімаються з тендеру, при поповненні балансу процес поновлюється;
 6. Кошти вебмайстру нараховуються не відразу, а протягом 3 місяців рівномірно, з умовою, що відгук знаходиться на сторінці і розміщена;
 7. У разі необхідності зняти розміщення допускається відправити заявку вебмайстру на зняття, вартість такої роботи може бути до 25% від ціни відгуку, а може і безкоштовно, тому що кожна людина вирішує для себе цей момент самостійно комусь хочеться звільнити місце для іншої реклами і він готовий безкоштовно видалити ваш контент. Веб-майстер може також надіслати заявку на видалення і якщо ви її не підтверджуєте, то відгук залишається перебувати на своєму місці;

Процес розміщення вийшов настільки цікавим і захоплюючим, що наша команда відразу скористалася цим сервісом і ми почали просувати наш ресурс через відгуки. Нижче на екранах трійка прикладів реальних скінів по роботі з відгуками.

Отже, зайдіть в розділ Мої проекти. Відкриється список проектів в розрізі Відгуків:

Мої проекти з публікаціями

Пройдемося коротко по пунктах:

 1. Анонс із запрошенням, щоб обов'язково підключити послугу.
 2. Вид розміщення - відгуки (очевидно ж).
 3. Придбано відгуків, червоним - на модерації (не затягуйте з модерацією), бюджет без номера (цей твір, про який нижче в редакторі запиту докладніше).
 4. Seo-пакет з оцінкою якості відгуків. (Іконка з подарочком - для тих, хто дочитає цей розділу до самого кінця і порадіє).

Навіть не знаємо, що сюди ще додати =)

Зайдіть в потрібний проект, відкриється список запитів, знайомий всім по роботі з посиланнями. Далі починається магія. Потрібно клікнути на редактор запиту. Відкриється вкладка Відгуки для даного запиту. Наприклад, у нас є завдання видавити нехороші відгуки у видачі Google, це завдання і спробуємо вирішити за допомогою відгуків. Зупинимося детальніше на редакторі запиту:

 Редактор запиту в розрізі публікації

Ще раз коротко по пунктах:

 1. Підключений - підключає або відключає завдання для даного запиту.
 2. Ціна за відгук - вказується мінімальна ціна ($0.5 за відгук, $10 за прес-реліз). Чим дорожче - тим більше заявок ви можете потенційно отримати від вебмайстрів.
 3. Кількість відгуків - число відгуків за даним завданням. Множення ціни на к-ть дасть сумарний бюджет по відгукам на даний запит.
 4. Сувора тематичність - якщо ви прихильник того, щоб ваш контент розміщувався в тематичність оточенні, то ставте цю галочку.
 5. Тип відгуку - вибирайте, якого типу заявки ви хочете отримати. Якщо вказуєте прес-реліз і ціну, напр. $0.5, то отримаєте помилку (перевірте на власному досвіді)
 6. Коротка назва - стислість - сестра таланту. За цей титул ваше завдання буде розміщуватися на сайтах-тендерах, і відразу кидатися в очі вебмайстру.
 7. Текст завдання - ось тут потрібно якомога детальніше вказати, що ви хочете, що бажаєте. Текст завдання прив'язується до відгуку, і якщо виникне суперечка (а таке буває), то служба підтримки в першу чергу буде оперувати завданням на розміщення для винесення вердикту.
 8. Приховувати Url в каталозі - для тих, хто не хоче світити своїм сайтом на тендерних сайтах, можна включити цю галочку. Тоді вебмастер побачить ваш сайт ТІЛЬКИ після схвалення вашої заявки. Будьте уважні! Якщо поставили галочку - не вказуйте в тексті завдання Url-и і згадка про себе, а то інакше вебмастер Url не побачить, а в тексті завдання зрозуміє, про що мова.

Url і анкор прив'язуються до поточного запиту, тут все за замовчуванням.

Після того, як ви створили завдання, отримуйте заявки і відгуки. Ось вам фрагмент нашого власного проекту:

Список запитів з купленими публікаціями і з модерацією

І в останній раз коротенько по пунктам:

 1. Обрано пакет послуг Відгуки;
 2. Бюджет - вказується вартість одного відгуку і кількість;
 3. Придбано відгуків, вартість і кількість;
 4. Заявки на модерацію, відкриваєте і модеруєте;
 5. Якість виконаних відгуків (за нашими попередніми даними, ці оцінки досить високі і такі відгуки добре ранжуються у пошуку)

Процес просування за допомогою розміщення відгуків ще ніколи не був таким простим і захоплюючим!

А тепер для тих, хто дочитав до кінця - подарунок від SeoHammer - до 01.05.2020 ми даруємо пакети оцінки для відгуків, тобто ви отримуєте оцінки якості абсолютно безкоштовно. Ніякої комісії протягом 2 місяців. Але якщо у вас є якісь побажання - звертайтеся в службу підтримки і ми завжди допоможемо. І для самих уважних, хто читає від А до Я - ми активували акцію.