+38 (096) 333-07-77+38 (096) 333-07-77

Вхід Реєстрація

Запам'ятати мене
Головна › Тур

Тур по системі SeoHammer

SeoHammer - рекламний агрегатор другого покоління, що надає унікальні можливості по аналізу якості кожного посилання і виявлення проблемних посилань, що роблять негативний вплив на просування (і, як наслідок, перевитрати бюджету у кінцевих користувачів).

Внутрішня оптимізація

Постійна адреса сторінки українською мовою: https://www.seohammer.ua/ua/tour/?optimization
Постійна адреса сторінки російською мовою: https://www.seohammer.ua/ru/tour/?optimization

Пакети послуг серії "Оптимізація" призначені для оцінки внутрішньої оптимізації, а також для оцінки конкурентів по внутрішній оптимізації за багатьма параметрами. Підключити дані пакети послуг можна в Налаштуваннях проекту - вкладка "Оптимізація".

Контент-пакет

Пакет послуг "Контент-пакет" призначений для регулярної перевірки контенту на відповідність запиту, що просувається цільовій сторінці.

При підключенні пакету вказується інтервал регулярної перевірки контенту (в днях).

Після підключення послуги можна бачити дані по оптимізації контенту за шкалою оцінки аналогічної якості посилань (щоб побачити дані за зазначеним пакетом виберіть зі списку, зліва вгорі таблиці "Запити які просуваються", пакет послуг "Контент"):

Червоним  підсвічуються проблемні запити, які недостатньо оптимізовані для даної сторінки.

Після проведення робіт по виправленню контенту і оновленню оцінок ви зможете бачити нові оцінки (і як наслідок, зростання позицій в пошукових системах).

Пакет "Мої конкуренти"

Пакет послуг "Мої конкуренти" передбачає збереження видачі пошукової системи Google (глибина зняття - 50 позицій) для подальшого аналізу внутрішньої оптимізації конкурентів.

 

Щоб побачити зібрану інформацію по окремо вибраному запиту даного пакету послуг клікніть по іконці .

На виході ви зможете отримати оцінки внутрішньої оптимізації ваших конкурентів як в стислому вигляді (перегляд оцінок), так і в розрізі параметрів внутрішньої оптимізації.

Також даний пакет дозволяє зберігати історію видачі і порівнювати стан оптимізації після обновлення позицій.

Оцінки конкурентів виглядають ось так:

Серед параметрів є такі, як швидкість завантаження сторінки (що стає особливо важливим параметром для пошукових систем), а також наявність ssl-протоколу, CMS, кількість контенту, кількість точних і неточних входжень та інші.

Завдяки даним параметрам ви зможете бачити нові дані і аналізувати, чому ваш сайт не просувається по зазначеним запитам.

Ми сподіваємося, що серія пакетів "Внутрішня оптимізація" дозволить значно збільшити якість просування і дозволить забити в ТОП більше проектів.