+38 (096) 333-07-77+38 (096) 333-07-77

Вхід Реєстрація

Запам'ятати мене

Новини Rss архів

 • 6 липня 2021р.

  Відновлювальні роботи 2021

  Шановні користувачі!

  У зв'язку з тим, що виникла проблема з одним з критично важливих серверів в дата-центр, ми прийняли рішення поміняти елемент інфраструктури, щоб уникнути подібних проблем у майбутньому. Крім заміни дисків ми ставимо додатковий сервер для можливості балансування та гарячої заміни серверного обладнання в разі екстреної поломки.

  Процес зміни проходить в 2 етапи. Перший етап триватиме 6 липня, другий етап імовірно 13 липня.
  Сьогодні, 6 липня з 1:00 до 8:00 доступ в особистий кабінет був обмежений у зв'язку з проведенням першого етапу робіт.

  Ці зміни допоможуть зробити роботу сервісу стабільніше і уникнути проблем з відмовою устаткування в майбутньому.

  Ми приносимо вибачення за доставлені незручності.
  З повагою,
  Команда SeoHammer Україна
 • 02 травня 2021 р.

  З Великим днем Христового Воскресіння!

  Сьогодні воскреслий Христос проходить крізь зачинені двері в оселю кожного, хто вірить благословляє та огортає своєю Любов’ю наші серця.
  Не тратьте віри, любіть, даруйте надію своїм ближнім. Щиро зичимо Вашим родинам здоров’я та Божої опіки...

  ХРИСТОС ВОСКРЕС!
  ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
 • 16 лютого 2021р.

  Великий апдейт Google

  Шановні користувачі!

  Вчора був великий апдейт пошукової системи Google, який супроводжувався зміною видачі.
  Зняття позицій відновлено сьогодні (16 лютого) до обіду, і був запущений перерахунок по всій системі. Протягом доби всі позиції будуть перераховані.
  Якщо у вас позиції просіли або неправильно визначилися - зверніться, будь ласка, в службу підтримки.

  З повагою,
  Команда SeoHammer Україна

Як правильно купити посилання на сайт
або технології успіху

Кожен день рядовому оптимізаторові доводиться мати справу з купівлею (або будемо говорити далі з пошуком) якісних посилань. Аналітики SeoHammer провели дослідження, і вашій увазі пропонується звіт по тому, що є якісним донором.

Як шукають якісні донори оптимізатори

Що таке якісний донор на думку стандартного seo-фахівця? Це домен, який має деякі позитивні загальнодоступні характеристики (кількість зовнішніх посилань на сторінці, кількість контенту, наявність в DMOZ і т.д.) Все це відмінно реалізується за допомогою будь-якої з бірж посилань. Більш кращі seo-фахівці використовують більш просунуті методи - фільтрацію по url, стоп-словам на сторінці, а також аналіз даних зовнішніх сервісів, що реалізують недоступний біржам посилань функціонал - такі як solomono, majesticseo, ahrefs, mozrank, alexa тощо. Для більш якісного відбору використовується фільтрація по трафіку (liveinternet, topmail і ін), і навіть іноді оцінка донора по SMM-факторах (кількість вхідних лайків, коментарів, наявність на сайті соціальних плагінів і ін). Все це, на думку seo-фахівців, підвищує якість донорів, з яких ведеться закупівля. Правда при цьому серйозно зменшується доступна база.

Для прикладу наведемо вибірку з двох відомих бірж посилань з наступними характеристиками, і проведемо "просунуту сеошную" фільтрацію:

 • Moz DA більше або дорівнює 30;
 • К-ть сторінок в Google більше 50;
 • Наявність в каталозі DMOZ;

На даному етапі в поле зору потрапило 36 тисяч доменів. З них були обрані довільні сторінки, на які накладені такі фільтри:

 • Показник Alexa менше середнього для всіх сайтів з вибірки (~ 3000000);
 • Показник відкритих лічильників liveinternet/topmail (або із закритою статистикою, але беруть участь у рейтингах) більше 10 відвідувачів за добу;
 • Віддалене відвідування однієї сторінки менш 1 (тобто відвідувачів/к-ть сторінок в індексі).

Після цього отримали 4.5 тис.доменів. Отже, дані для аналізу готові. Тепер на прикладі закупівель в SeoHammer буде продемонстровано алгоритм відсіву сторінок.

Відбір сторінок для купівлі якісних посилань

При купівлі в SeoHammer алгоритм керується такими факторами. Жирним буде показаний відсоток відхилення посилань при купівлі по відповідному фактору.

 • Стоп-урли. У цьому факторі бере участь список стоп-урлів для доменів, що складається з більш ніж 100 значень (напр. '2005', '2006' і т.п., що відхиляє архівні сторінки в купівлі, 'topic', 'forum' і т.п. - відхиляє форуми і т.п.) - відсоток відхилень 12,3%;
 • Мало контенту на сторінці. Тут відхиляються сторінки, де кількість знаків контенту менш 500 - 8,1%;
 • Стоп-слова. Відхиляються сторінки, в тексті яких беруть участь слова з порно-, едалт-, ігрового та політичного словників (відсів йде по більш ніж 3000 слів) - 10,5%;
 • Стоп-партнерки. Відхиляються сторінки, які беруть участь у відомих партнерка по т.зв. "Зливу" трафіку (напр. LimonCash, EroPays2, MoneySyst і т.п.) - ~0.1%;
 • Помилки і редіректи на сторінках (404, 403, 301, 302 і т.п.) - 3.2%;
 • Кількість зовнішніх посилань більше 4 - 9.9%;
 • Кількість внутрішніх посилань більше 30 - 33.9%;
 • Сторінка в індексі Яндекса - 10.3%;
 • Сторінка в кеші Google - 5.1%;

У підсумку, за статистикою закупівель відхиляється приблизно 93,4% сторінок донорів. По трафіку і SMM фільтрувати вже не стали.

Дані способи фільтрації, хоча і є загальнодоступними, але використовуються досить малим числом seo-фахівців. Що ж купують існуючі автосистеми - ви знаєте =) Залишається тільки одне питання:

А чому сайт не в топі?

Відповідь очевидна - традиційний метод визначення "якісних" донорів безнадійно застарів. У чому ж причина і що робити? Аналітики SeoHammer спробували знайти (і знайшли) відповіді на дані запитання.

Повернемося до основ. Якщо відкинути малозначущі внутрішні поведінкові фактори, то посилання з донора впливає на акцептор двома способами: отримання стат ваги і потрапляння тексту посилання в анкор-лист. Про перший, як не дивно, найкраще почитати дуже старий переклад - http://digits.ru/articles/promotion/pagerank.html, друге - знаходження акцептора по тексту посилання навіть в тому випадку, якщо його немає на сторінці.

Основна проблема на сьогоднішній день - визначити, чи передає донор стат вагу. Чому? Тому що під час написання набору деякої кількості донорів, які не задовольняють даній умові, ви веб-сайт не просунете в принципі. Про це мало хто знає, а той, хто знає - мовчить. Яким чином можна визначити цей факт? Двома способами: купівля на донорі спеціально розмічених посилань на спеціально підготовлений акцептор, і аналіз ситуації за часом після індексації посилання (т.зв. тестові простановки) - застарілий метод в силу високої вартості, труднощі з реалізацією (потрібно щоб посилання проіндексувалася) і багатьма іншими, вельми специфічними труднощами, які ми не будемо розглядати в даній статті.

З огляду на всі труднощі, нашими фахівцями була розроблена нова технологія - наше ноу-хау, яка дозволяє з 96% точністю встановлювати факт передачі статрангу доменом без простановок посилань (порівняння з тестовим проставлянням).

Чи достатньо цього? Звичайно, ні. Наступна проблема - швидка монетизація донорів. Що відбувається, коли веб-майстер додає сайт в біржу посилань, виставляє низькі ціни, надає велику кількість місць під посилання на сторінках і при цьому не модерує заявки, які надходять? Домен досить швидко потрапляє під фільтр (див.вище). Тому SeoHammer постійно відстежує швидкість монетизації ресурсу. І якщо вона перевищує певний відносний поріг - посилання з сайту більше не купуються.

Ще одна проблема - так звана "мадридська доповідь" від Яндекса. Тобто посилання на одній сторінці повинні бути приблизно однієї тематики. Якимось чином це вирішується закупівлею посилань з сторінок, які не мають зовнішніх текстових посилань, але з часом вони можуть з'явитися. SeoHammer відстежує дані факти.

Тепер згадаємо про іншу пошукову систему - Google і її фільтр "пінгвін", під який потрапило дуже велика кількість сайтів. Як з'ясувалося, використання деяких західних сервісів (наприклад, majestic seo) для фільтрації дуже сильно допомагає не потрапити під цей фільтр при нормальному наборі текстів посилань.

Також ми не могли обійти улюблені всіма seo-фахівцями фільтрацію по url, контенту і іншими ХАРАКТИРИСТИКАМИ =) (див. Початок статті)

Що ми маємо на даному етапі?

 • Повноцінна система вибірки доменів, що передають стат вагу - без дорогих і нестабільно працюючих тестових простановок;
 • Відстеження і захист акцептора від вибухової монетизації донорів;
 • Відстеження посилань по "мадридській доповіді";
 • Стандартна сеошна фільтрація сторінок =) (звичайно, не враховує речі типу наявності в ЯКаталозі або DMOZ);
 • Унікальна інноваційна формула, що дозволяє отримати нормовану оцінку (0...10) для кожного проставленого посилання по великій кількості параметрів - як для Яндексу, так і для Google і зв'язки Яндекс+Google.

У чому сенс оцінки? Донори, які не передають стат вагу, мають оцінку 0 або близьку до нуля - основна фільтрація. Після цього вже оцінюються всі залишкові фактори, включаючи приблизну оцінку переданої стат ваги і працездатності вже проставленого і проіндексованого посилання для акцептора.

Також для зручності введені ще дві додаткові оцінки:

 • Оцінка донора по трафіку;
 • Оцінка SMM-якості донора.

Сподіваємося, що вони допоможуть фахівцям отримувати ще кращі показники при просуванні сайтів. А чим ще можна порадувати seo-фахівця, крім усього вищенаведеного? Те, що ціна посилання і оцінка на наших вибірках не корелюють. Тобто цілком можна закуповувати дешеві і добре працюючі посилання. Замість того щоб купувати дорогі і непрацюючі.

А так буває?

Так буває. Аналіз посилань, куплених в інших системах просування, а також наданий продукт тестуючими seo-компаніями і незалежними оптимізаторами, показав наступне: загальний відсоток щодо якісних посилань (з оцінкою більше 5) становить лише 18%.

Ви самі можете перевірити свої посилання в SeoHammer за допомогою нашого інструменту.

Купівля посилань, реалізована в SeoHammer, дозволила довести середній відсоток якісних посилань до 6. Але немає межі досконалості: кожен день SeoHammer аналізує порядку 50тис.сторінок і не допускає понад 91% посилань у закупівлі, тим самим підвищуючи якість посилань і виконуючи гігантську рутинну роботу за оптимізатора за вельми скромну комісію 10% від ціни посилання.

Сподіваємося, тепер у вас є розуміння, як купувати якісні посилання і які інструменти і дані Вам необхідні в складній справі просування сайтів.

З повагою,
Команда SeoHammer Україна.