+38 (096) 333-07-77+38 (096) 333-07-77

Вхід Реєстрація

Запам'ятати мене

Новини Rss архів

 • 31 травня 2018р.

  Новий механізм збору даних з Google та зміна комісії сервісу.

  Шановні користувачі!

  З початку червня збір статистичних даних по google.com.uа переходить на нову платформу, яка дасть нам можливість обновляти позиціі точніше та швидше в декілька разів. Наразі йде перерахунок всіх позицій по ключовим словам та за декілька днів всі дані будуть актуальні.

  Також повідомляємо Вас що з 20 червня 2018 року комісія на купівлю посилань в біржах посилань становитиме 10%. Вартість пакетів оцінки якості посилань: SEO-пакет, Трафік-пакет та SMM-пакета залишаються без змін.

  З найкращими побажаннями,
  Команда SeoHammer Україна!
 • 17 квітня 2018р.

  Cтартова форма добавлення проекту по новому.

  Шановні користувачі!

  На даний час завершено регламентні технічні роботи по оновленню сервісу. Як наслідок даних змін в системі, на стартовій формі добавлення проекту, з'явилась можливість зручного керування процессом добавлення вічних посилань. Надіємось усі позитивно оцінять зручність інтерфейсу.

  Також реалізовано новий тип розміщення вічних посилань - Ручне розміщення.
  Що це таке?
  Кожен сайт, перед включенням в продажу вічних посилань з ручним розміщенням, проходить ручну перевірку модератором після якої сайту призначається одна або кілька тематик. Також, існує планова регулярна ручна перевірка якості розміщення для всіх вічних посилань і для кожного сайту, який бере участь у продажу посилань в системі.
  Вічні посилання з ручним розміщенням проставляються на сайті-донорі не нижче ніж 25% в близькості до початку контенту сторінки сайту і є відкритими для індексації пошуковими системами.
  Для того щоб скористатись данною пропозицією (в бета-версії), вам необхідно написати звернення в службу підтримки.

  З найкращими побажаннями,
  Команда SeoHammer Україна!
 • 06 березня 2018р.

  Весняні оновлення сервісу.

  Шановні користувачі!

  Ось і прийшла весна. Про її прихід свідчить багато змін у природі, а також переміни які торкнулися і нас.
  На SeoHammer Україна, після ряду оновлень, приходить час розвитку і змін, а саме:
  1. Добавлені два види поповнення балансу: готівкою через Термінали ПриватБанку та Рахунки на email.
  2. В деяких браузерах блокується важка флеш анімація, тому всі графіки системи замінено на легкі та зручні від Google Charts, з використанням SVG (маштабованої векторної графіки). Ми стаємо ще ближчими до Google.
  3. Для користувачів сервісу SeoHammer Україна відкритий режим .PRO.
  4. З 15 березня 2018р. комісія системи при оплаті по безготівковому розрахунку з заключенням Договору становитиме 9%. Одночасно стартує система знижок для постійних користувачів, з якою ви можете ознайомитися в особистому кабінеті.

  З найкращими побажаннями,
  Команда SeoHammer Україна!

FAQ

Q: Яка вартість послуг SeoHammer?
A: Базовий функціонал системи надається безкоштовно (в нього входить оцінка і підбір запитів, позиції в пошукових системах, підбір донорів при просуванні і ін.). Комісія на купівлю посилань в біржах посилань становить 5% (або 20% в режимі .PRO) від тієї вартості, яку прораховує і надає щодоби кожна з бірж посилань. Вартість пакетів оцінки якості проекту становить: для SEO-пакета 10%, для Трафік-пакета 5%, для SMM-пакета 5%.
Q: Що таке пакети оцінки посилань?
A: Пакети посилань включають в себе безліч критеріїв оцінки посилальної маси. SeoHammer пропонує 3 види пакетів: SEO-пакет, Трафік-пакет і SMM-пакет. SeoHammer є першим сервісом на ринку SEO, який пропонує відразу 3 види різнобічних перевірок придбаних посилань.
Q: Що таке стратегії?
A: Стратегії - додаткові можливості для здійснення закупівель. Стратегія підключається на рівні запиту, ви можете вибрати наступні системні стратегії: Тематичні сайти (викуп сайтів за тематикою проекту), Високий тІЦ (викуп серед сайтів, що мають реальний, чи не спеціально "накручений" тІЦ), Релевантність (Нове!) (Викуп серед перших сторінок сайтів, які відображаються першими при сортуванні за релевантністю в пошукових системах, дана стратегія замінює втрачену стратегію Високий PR). Комісія на використання стратегій становить 20% від вартості посилань, списання коштів відбувається щодобово. Посилання, куплені в рамках стратегії, виділяються значком . Стратегії рекомендуються для випадків, коли стоїть завдання наростити тІЦ/PR, а також коли потрібно створити подушку трастових сайтів для просування ВЧ/СЧ запитів.
Q: Де розміщуються текстові посилання?
A: SeoHammer реалізує текстові посилання через декілька бірж посилань, з якими досягнуті ексклюзивні угоди.
Q: Що входить в SEO-пакет?
A: SEO-пакет включає в себе понад сотні різних критеріїв, кожен з яких включає в себе додаткові переваги в порівнянні з традиційною купівлею посилань за стандартними фільтрами (напр. Критерій тІЦ в рамках SEO-пакета SeoHammer визначає наявність склеяного тІЦ відразу в трьох джерелах даних (кнопка, яндекс-каталог і тулбар, на основі яких розраховується реальний тІЦ без склеювання, показник PR також визначається з урахуванням склейки і для надійності перевіряється відразу в декількох Дата-Центрах Google). Параметри індексації донора відразу в декількох пошукових системах дозволяють визначити, чи накладені на донор санкції АГС і непот-фільтрів). Додатково кожна сторінка сайту, на якій куплене посилання регулярно перевіряється на наявність в індексі ПС (Яндекс/Google). Також враховується фактор внутрішньої оптимізації донорних сторінок (кількість внутрішніх посилань, зовнішніх посилань, довжина контенту, кількість посилань в картинках, кількість субдоменів, стоп-слів, стоп-урлів, стоп-лист партнерських програм і ряд інших показників). За аналітичними даними SeoHammer, розрахованим на прикладі посилальної маси великого зрізу користувачів, було встановлено, що SEO-пакет відсіває до 72% неякісних донорів.
Q: Що входить в Трафік-пакет?
A: Трафік-пакет включає в себе десятки критеріїв, заснованих на трафіку у донорів з відкритим або підключеним лічильником відвідуваності, а також на основі даних ресурсу Alexa. Ці критерії дозволяють відібрати донори зі стійким ядром відвідувачів на сайті, який виконує постійні переходи, переглядають певну кількість сторінок на сайті. Донори, які визначаються Трафік-пакетом, можуть бути ранжовані за різноманітними критеріями, що дозволяє ефективно відсівати сайти з одиничною відвідуваністю і створені спеціально з метою заробітку на них. Такі сайти мають мало шансів бути ефективними і погано позначаються в зв'язці донор-акцептор, не даючи посиланням нових поведінкових властивостей. З урахуванням того, що за останні роки пошуковими машинами був проведений ряд кроків, спрямованих на облік поведінкових факторів, SeoHammer надає кращі умови для пошуку і встановлення посилань на донорах, які мають ефективний трафік і позитивний поведінковий ефект. Аналізуючи поведінкові критерії донорів, аналітики SeoHammer виявили, що понад 53% донорів є поганими і не володіють достатньою умовою поведінкових критеріїв.
Q: Що входить в SMM-пакет?
A: SMM-пакет є інноваційною розробкою SeoHammer. Тільки у нас ви можете оцінити донорів ще й за рівнем соціального проникнення. Такі критерії оцінки, як наявність у сайту офіційної сторінки в Facebook (і навіть розмір цієї спільноти і статистика відвідуваності сторінок в соц. мережах), а також наявність блогу, кнопки Google Plus або твіттера, дозволяють відсівати ще до 60% донорів. SeoHammer першим вводить це поняття і ефективно застосовує його до купівлі текстових посилань.
Q: Що значить зупинка проекту?
A: При зупиненні просування проекту/запиту, нові посилання купуватись не будуть (відбувається консервація всіх дій). А посилання куплені до зупинки, залишаються в активних (робочих) розміщеннях і продовжують оплачуватися, враховуючи підключені пакети послуг. Проект або запит можна зупинити в редакторі проекту/запиту або через іконку play/stop в списку проектів або запитів. Для того, щоб кошти не витрачалися, потрібно видаляти посилання з розміщення ("списати") або повністю проект з системи (при видаленні проекту всі посилання проекту також видаляються). Зверніть увагу, будь ласка, що видалення розміщених посилань зазвичай негативно позначається як на вже досягнутих результатах, так і на подальшому пошуковому просуванні сайту.
Q: Які критерії "достатньої" якості посилань при оцінці посилань?
A: Розділ зовнішньої перевірки посилань призначений для оцінки посилань, куплених в інших системах. Якщо ви бачите якість посилання близько 0,1 - 1, то велика ймовірність, що посилання "погане". Чому? Якість розміщеного посилання має з більшою ймовірністю тенденцію зниження, ніж тенденцію підвищення і посилання такої низької якості з високою часткою ймовірності перестануть працювати через невеликий часовий період (найближчим часом). Слід також згадати те, що на одному і тому ж донорі можуть бути посилання самої різної якості, тому перед списанням посилання або занесенням сайту-донора, де розміщено посилання, в чорний список, потрібно подивитися на інші сторінки самого сайту. Є висока ймовірність, що інші сторінки можуть мати оцінку якості вище, ніж у сторінки яка перевіряється. Якість самих посилань з часом змінюється як у плюс (що рідше), так і в мінус, це пов'язано найчастіше з "переспамом" (великою кількістю вихідних посилань по відношенню до вхідних посилань) майданчиків, де розміщуються посилання. Також, слід зазначити, що для зовнішніх перевірок якість посилань може відрізнятися від якості посилань, придбаних в SeoHammer і іноді в трохи більшу сторону. Це обумовлюється тим, що майданчики в SeoHammer проходять крізь великий каскад внутрішніх фільтрів і додаткових перевірок, а система знає про ці майданчики набагато більше, ніж про інші сайти. У березні 2018 року ми підключили український сервіс продажу посилань WebGarden. Якщо ви є українським вебмастером і хочете монетизувати свої сайти, то ласкаво просимо в WebGarden де можна посадити посилання в саду WebGarden, і збирати щедрий урожай прибутку!
Q: А якщо застосувати всі три пакети до просування, яка кількість сайтів залишиться в системі?
A: Ми володіємо великою базою майданчиків і постійно шукаємо нові джерела розміщення якісних посилань. Одним з напрямків в SeoHammer є контактна адресна робота з веб-майстрами, яким пояснюється переваги роботи над сайтами як джерело підвищення їх доходів. Ми не приховуємо, що в результаті застосування всіх трьох пакетів, в системі залишиться кілька тисяч сайтів, де посилання працюють з максимальним ефектом, але це не привід для занепокоєння, завдяки пропагандистській роботі число цих донорів постійно зростає і зростає можливість для публікації нових посилань на нових сайтах, які дотримуються наших рекомендацій.
Q: Чим підкріплюються ваші гарантії? Ви не шахраї?
A: У розробці SeoHammer брали участь відомі оптимізатори, завдяки співпраці з якими продукт вийшов якісним і затребуваним на ринку. В інфраструктурі SeoHammer 5 дата-центрів, десятки серверів, а якість послуг буде постійно зростати і поліпшуватися.